Yalnızca 30 Dakikada Lezzetli Yemekler Yapmanızı Sağlayacak Elektrikli Akıllı Düdüklü Tencereyi İnceliyoruz!

Günümüzde modern mutfaklar Philips’in hayat kurtarıcı sayısız çözümüyle yeniden şekillenmiş durumda. Ancak işi sonraki aşamaya taşımak isteyenler için mutfakta sayısız araç gereç kullanmayı gerektiren bütün yemek pişirme adımları tek bir ürünle maziye karışıyor.

Gelin sadece 30 dakikada ve tek bir ürün kullanarak aynı tarifleri çok daha lezzetli pişirmenizi sağlayan elektrikli akıllı düdüklü tencereye daha yakından bakalım! ?

Yeni nesil elektrikli akıllı düdüklü tencere minimum çabayla maksimum lezzet garantisine sahip.

Philips’in kısa süre önce piyasaya sürmesine rağmen hızla popülerlik kazanan elektrikli akıllı düdüklü tenceresi mutfaktaki bütün meşakkatli süreçleri anında ortadan kaldıran mucizevi bir ürün. Sadece 30 dakikada en zor pişen et yemeklerinden bakliyatlara kadar her şeyi tam kıvamında pişirmesi bu ürünün öne çıkan başlıca özelliği. ?

Her şeyi mümkün kılan sır hızlı basınç teknolojisinde.

Hassas basınç çıkış teknolojisine sahip olan ürün, pişirme uzunluklarının ve basınç seviyelerinin yemeğe uygun şekilde ayarlanmasına izin veriyor. Böylece ocakta pişirmeye kıyasla %50 daha hızla çalışarak yemeklerin yumuşaklık ve sululuk oranını artırıyor.

Her yemekte ayrı ayrı ayar yapmaya gerek yok.

Elektrik akıllı düdüklü tencere tamamen kullanıcı konforu düşünülerek tasarlanmış bir ürün. 35’ten fazla ön ayara sahip olan menü üzerinde yavaş pişirme, kavurma, buharla pişirme gibi birbirinden farklı program kayıtlı. Dolayısıyla yemeklerden önce hangi dereceyi ayarlamanız hakkında öyle kara kara düşünmenize gerek yok. Çünkü dijital ekran sizi otomatik olarak yönlendirerek her şeyi zahmetsizce yapmanızı sağlıyor. ✌️

Tat kontrol sistemi yemeklere ekstra lezzet katan muhteşem bir detay.

Yeni tat kontrol sistemi ile donatılan ürün ayar seçiminiz ne olursa olsun, yemekleri mümkün olan en iyi basınç ve sıcaklıkta pişirmenize yardımcı oluyor. Bu da etin yumuşaklığını %22, sululuk oranını ise %42 artırarak bugüne kadar yaptığınız en lezzetli yemekleri pişirmenizi sağlıyor. Dolayısıyla özellikle sulu yemekte yepyeni bir aşamaya geçiş için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir cihaz.

Pişirme esnasında malzeme eklemek de mümkün.

Bu mucizevi cihazdaki her şey yemek yapma ve yeme deneyimini iyileştirmek için özel olarak geliştirilmiş. Örneğin; menüden seçtiğiniz yemeği pişirmeye başladığınızda birkaç malzemenin eksik olduğunu fark ederseniz, anında cihazı duraklatarak malzeme ekleme opsiyonunu devreye sokabilirsiniz. Böylece tarifinizde hiçbir şeyin eksik olmamasını sağlayabilirsiniz. ?

Bugün ne yapsam derdi de Philips ile rafa kalktı. ??

Philips’in NutriU uygulaması elektrikli akıllı tencere ile %100 uyumlu bir arayüze sahip. Böylece en kararsız olduğunuz anlarda bile uygulamadaki gelişmiş filtreleri kullanarak ilham veren tarifler keşfedebilirsiniz. Adım adım kılavuz sayesinde yemek yapmanın ne kadar keyifli olduğuna siz bile inanamayacaksınız.

Mutfakta çocuk varken bile rahat rahat yemek yapmanın keyfi bir başka.

Kendi ayarlarına ek olarak favori programlar kaydetme ve uygulama üzerinden beğenilen sayfaları takibe alma gibi özelliler de bu teknoloji harikası ürünü öne çıkaran avantajlarından. Ayrıca ayarı yaptıktan sonra mutfağı terk etmeniz de oldukça güvenli. Çünkü cihazda çocuk kilidi gibi önemli güvenlik önlemleri de mevcut. Dolayısıyla endişelenecek hiçbir şey yok! ?

Hızlı basınç boşaltma işlemi sayesinde yemeğiniz dakikalar içinde hazır olacak.

Cihazdaki pişirme işlemi bittikten sonra otomatik basınç azaltma sistemi devreye giriyor ve basıncın boşalmasını manuel olarak bekleme zorunluluğu ortadan kalkıyor. Sadece 7 dakikada otomatik olarak basınç azaltan cihaz, yemekleri tam kıvamında ve lezzetinde pişirerek bütün aromaların en iyi şekilde harmanlanmasını sağlıyor.

Philips Akıllı Düdüklü Tencere soslar için de harika.

Kendi özel tat yoğunlaştırma özelliğine sahip olan Philips akıllı düdüklü tencere, dilediğiniz her an yüksek güçlü kaynatma fonksiyonunu devreye sokmanıza imkan tanıyor. Böylece tariflerinize zengin lezzet ve yoğunluk katmış oluyorsunuz. Üstelik hazırlanan tarifleri hemen tüketmeniz de gerekmiyor çünkü 12 saate kadar sıcak tutma fonksiyonu tariflerinizi sürekli optimum sıcaklıkta tutuyor.

Bütün her şeyin üstüne tasarımı da ödüllü.

Sanki bunlar yetmezmiş gibi bu muhteşem ürün tasarım olarak da kendini kanıtlamış durumda. 2022 yılında iF Tasarım Ödülü almaya hak kazanan cihaz içten dışa, özellikten tasarıma her şeyiyle mutfağınızı en iyi şekilde tamamlayacak. Bu prestijli cihaza mutfağınızda yer açarak hem ekstra kullanışlılık hem de lezzet elde etmeniz mümkün.

Sizce de harika değil mi? ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x